آموزش آواز سنتی

مبانی آموزش آواز سنتی چیست؟

آواز خواندن خیلی لذت بخش هستش حتماً آموزش آواز ببینید و سعی کنید بهترین معلم صداسازی رو برای آموزش خوانندگی انتخاب کنید.

اگر در شروع آواز تردید دارید لطفاً ویدئوی زیر را مشاهده فرمائید:

اگر کلاس صداسازی بروید و صدایتان را پرورش بدهید همه ی آوازهایی که آرزویتان بوده بخوانید را می توانید براحتی بخوانید.

مثلاً آواز سنتی مخصوصاً آواز دشتی تو موسیقی سنتی که کلی آهنگ خیلی قشنگ تو این آواز ساخته شده.

آواز سنتی
آواز سنتی

آموزش آواز سنتی

ما یه اصل و ریشه ای داریم و ایرانی هستیم پس باید قدر ریشه هامون و بدونیم آموزش آواز ایرانی ببینیم و اگه حتی خواستیم آواز پاپ هم یاد بگیریم حواسمون باشه اون آموزش آواز خوانی حتماً بر مبنای موسیقی ملی و اصیل خودمون باشه .

ولی باید اینم در نظر بگیریم که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر نسل باید موسیقی آواز سنتی هم خودش و با شرایط تطبیق بده.

آواز سنتی از هفت دستگاه : شور ماهور نوا همایون سه گاه چهار گاه راست پنجگاه و پنج آواز ابوعطا دشتی افشاری بیات ترک و بیات اصفهان تشکیل شده است.

آموزش آواز سنتی را نه از ردیف آوازی و نه از سلفژ باید شروع کرد بلکه باید از صداسازی آغاز کزد.

شما اگر صدای آماده و خوبی نداشته باشید چگونه می توانید ردیف آوازی سنتی را بخوبی اجرا کنید؟

برای مطالعه ی مطلب آموزش آواز سنتی از مبتدی اینجا لطفاٌ کلیک کنید.

برای مطالعه ی مطلب آموزش تحریر آواز سنتی اینجا لطفاً کلیک کنید.

اگر این مطلب برایتان مفید بود حتماً این مطلب را برای دوستانتون هم بفرستید تا آنها هم بتوانند بهتر آواز بخوانند و موقع ارسال حتماً یک کامنت از خودتان در مورد این فایل بگذارید و در مورد فایل توضیح دهید چون کامنت شما به این مطلب ارزش و وزن می دهد .

لطفاً برای درک بهتر این مطلب ویدئوی آموزش مربوط به آن که در بالای همین صفحه قرار دارد را ملاحظه بفرمائید.

اگر علاقمند آواز خواندن و آواز خوب شنیدن هم هستید جلسات دورهمی کافه آواز را از دست ندهید.ما در کافه آواز گروههای دورهمی 5 نفره داریم که در آنها دوستان از هم حمایت می کنند و به رشد هم در آواز کمک می کنند.برای شرکت در جلسات لطفاً به شماره ی 09351751855 در تلگرام پیام دهید.

خیلی سپاسگزارم که این مطلب را خواندید و منتظرم در کافه آواز شما را ببینم. در کافه آواز نوینترین مطالب صداسازی جهان رایگان در دسترس شماست. نویسنده : مهدی هدایی

منابع:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C_%D8%B3%D9%86%D8%AA%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C