تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso | آموزش آواز

تکنیک صداسازی Anchor Torso

تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso

تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso تکنیکی است برای ساپورت بدنی برای نتهای بالا.

برای درک بهتر مطلب تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso ویدئوی زیر را ببینید:

در تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso باید سعی کنیم عضلات پشت و زیربغلهایمان را منقبض کنیم تا فشار روی تارهای صوتی را کم کنیم.برای اجرای این تکنیک کافی است که دو دست را به اطراف باز کنیم و سپس یک دست را با زاویه دست 90 درجه به سمت پائین منقبض کنیم و تصور کنیم در دو دستمان یک پرتقال است و ما می خواهیم این پرتقالهارا محکم بفشاریم.

تکنیک صداسازی Anchor Torso
تکنیک صداسازی Anchor Torso

در این حالت سعی می کنیم یک کسی را با صدای بلند صدا کنیم یکبار با این فیگور و یکبار بدون این فیگور.مشاهده می کنیم که با انجام این فیگور صدا قدرت بیشتری می گرید و عضلات پشت کمر ما درگیر می شود.

تکنیک صداسازی Anchor Torso
تکنیک صداسازی Anchor Torso

با این کار پرتاب صدای ما خیلی بیشتر می شود.یک حالت دیگر برای درک انکر تورسو این حالت است که دستها را به کنار بدن برده و سپس از آرنج به سمت پشتمان می چرخانیم و محکم به حالت کش آمدن منقبض می کنیم.با این تکنیک نتهای میانی به بالا را سبکتر و راحتتر اجرا می کنید.

برای مطالعه ی مطلب ساپورت تنفسی در آواز اینجا لطفاً کلیک کنید.

تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso
تکنیک صداسازی انکور تورسو Anchor Torso

اگر این مطلب برایتان مفید بود حتماً این مطلب را برای دوستانتون هم بفرستید تا آنها هم بتوانند بهتر آواز بخوانند و موقع ارسال حتماً یک کامنت از خودتان در مورد این فایل بگذارید و در مورد فایل توضیح دهید چون کامنت شما به این مطلب ارزش و وزن می دهد .

لطفاً برای درک بهتر این مطلب ویدئوی آموزش مربوط به آن که در بالای همین صفحه قرار دارد را ملاحظه بفرمائید.

اگر علاقمند آواز خواندن و آواز خوب شنیدن هم هستید جلسات دورهمی کافه آواز را از دست ندهید.برای شرکت در جلسات لطفاً به شماره ی 09351751855 پیامک دهید.

خیلی سپاسگزارم که این مطلب را خواندید و منتظرم در کافه آواز شما را ببینم. در کافه آواز نوینترین مطالب صداسازی جهان رایگان در دسترس شماست.

نویسنده : مهدی هدایی

منابع:

https://en.wikipedia.org/wiki/Estill_Voice_Training#:~:text=Head%20and%20Neck%20Control%3A%20Head,stabilises%20the%20body%20and%20breath.

کافه آواز وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *