تکنیک صداسازی Blow Raspberry | آموزش خوانندگی

تکنیک صداسازی Blow Raspberry

اجرای تکنیک صداسازی Blow Raspberry چگونه است؟

در تکنیک صداسازی Blow Raspberry کافی است شما کمی لپهای خود را باد کنید و سپس با نزدیک کردن زبانتان به لب پائینی شروع به انجام آن کنید.

برای درک بهتر مطلب تکنیک صداسازی Blow Raspberry ویدئوی زیر را لطفاً ببینید:

همانگونه که در هنگام اجرای تکنیک صداسازی Blow Raspberry حتماً ملاحظه می فرمائین دیافراگم بصورت کامل درگیر می شود و برای کنترل هوای برگشتی اجرای تکنیک صداسازی بلو راسپری تمرین بسیار خوب و مفیدی می باشد .

این تمرین را هم می توان بصورت آژیر از نتهای بم به بالا و بر عکس اجرا کرد و هم می توان آنرا بصورت نت به نت روی نتهای یک گام اجرا کرد.

 تکنیک صداسازی Blow Raspberry
تکنیک صداسازی Blow Raspberry

راه دیگر استفاده ازین تمرین قراردادن این تکنیک روی آهنگی است که می خواهیم بخوانیم.

قبل از خواندن آهنگ با استفاده از تکنیک صداسازی Blow Raspberry یکبار کل آهنگ را با این تکنیک صداسازی می خوانیم و سپس خود آهنگ را می خوانیم.

 تکنیک صداسازی Blow Raspberry
تکنیک صداسازی Blow Raspberry

یکی از مهمترین کارکردهای دیگر تکنیک صداسازی Blow Raspberry در گرم کردن صدا می باشدو کافی است قبل از شروع به آواز روزانه با استفاده ازین تکنیک صداسازی چند دقیقه صدای خود را گرم کنید.

از دیگر کارکردهای مفید این تکنیک صداسازی Blow Raspberry اصلاح جایگاه زبان است که با انجام روزانه ی این تکنیک بمرور اگر جایگاه زبان شما مشکلی داشته باشد اصلاح می شود.

برای مطالعه ی مطلب تکنیک صداسازی لیپ رول اینجا لطفاً کلیک کنید.

برای مطالعه ی مطلب تکنیک صداسازی گاز زدن سیب اینجا لطفاً کلیک کنید.

اگر این مطلب برایتان مفید بود حتماً این مطلب را برای دوستانتون هم بفرستید تا آنها هم بتوانند بهتر آواز بخوانند و موقع ارسال حتماً یک کامنت از خودتان در مورد این فایل بگذارید و در مورد فایل توضیح دهید چون کامنت شما به این مطلب ارزش و وزن می دهد .

آموزش آواز خوانی تکنیک فارنجیل

لطفاً برای درک بهتر این مطلب ویدئوی آموزش مربوط به آن که در بالای همین صفحه قرار دارد را ملاحظه بفرمائید.

اگر علاقمند آواز خواندن و آواز خوب شنیدن هم هستید جلسات دورهمی کافه آواز را از دست ندهید.برای شرکت در جلسات لطفاً به شماره ی 09351751855 پیامک دهید.

خیلی سپاسگزارم که این مطلب را خواندید و منتظرم در کافه آواز شما را ببینم. در کافه آواز نوینترین مطالب صداسازی جهان رایگان در دسترس شماست.

نویسنده : مهدی هدایی

منابع:

https://startsingingtoday.com/lip-trill-exercise/

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/BlowingARaspberry

کافه آواز وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *