حالت گردن استاد شجریان و همایون شجریان در نتهای بالا | آموزش خوانندگی

حالت گردن استاد شچریان

حالت گردن استاد شجریان در نتهای بالا

تکنیک صداسازی انگور تورسو گردن و بررسی تاثیر حالت گردن استاد شجریان در نتهای بالا

برای درک بهتر ویدئوی زیر را ببینید:

برای اجرا و درک بهتر حالت گردن استاد شجریان در نتهای بالا کافی است که تصور کنیم و امتحان کنیم که دستمان پشت گردنمان است و به آرامی با گردن به دستمان فشار می آوریم.

حالت گردن استاد شچریان

نباید خیلی محکم فشار بر دستانمان بیاوریم بلکه حالت اینکه گردنمان صاف و سیخ بر افراشته است کافی است تا حالت گردن استاد شجریان در نتهای بالا را بهتر درک کنیم. با استفاده ازین تکنیک جلوی فارینکس یا راه گلوی ما باز می شود و همچنین پشت حلق ما فضای بهتری برای رزنانس پیدا می کند.

حالت گردن استاد شچریان

اگر این مطلب برایتان مفید بود حتماً این مطلب را برای دوستانتون هم بفرستید تا آنها هم بتوانند بهتر آواز بخوانند و موقع ارسال حتماً یک کامنت از خودتان در مورد این فایل بگذارید و در مورد فایل توضیح دهید چون کامنت شما به این مطلب ارزش و وزن می دهد .

حالت گردن استاد شجریان

همانطور که در عکسها مشخص است حالت گردن استاد شجریان بدین گونه است که سر کمی عقب است و انگار دارد چیزی را به عقب فشار می دهد.

برای مطالعه مطلب حالت بدن در آواز اینجا لطفاً کلیک کنید.

برای مطالعه مطلب تنفس در آواز اینجا لطفاً کلیک کنید.

لطفاً برای درک بهتر این مطلب ویدئوی آموزش مربوط به آن که در بالای همین صفحه قرار دارد را ملاحظه بفرمائید.

اگر علاقمند آواز خواندن و آواز خوب شنیدن هم هستید جلسات دورهمی کافه آواز را از دست ندهید.برای شرکت در جلسات لطفاً به شماره ی 09351751855 پیامک دهید.

خیلی سپاسگزارم که این مطلب را خواندید و منتظرم در کافه آواز شما را ببینم. در کافه آواز نوینترین مطالب صداسازی جهان رایگان در دسترس شماست.

نویسنده : مهدی هدایی

منابع:

https://www.aparat.com/v/jegJY

https://cmed.ku.edu/gummposture/posture.html#:~:text=Shoulders%20should%20be%20held%20back,and%20still%20at%20the%20sides.

کافه آواز وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *